Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce s našimi želvami

Vánoce

Je odpoledne před štědrým dnem a ty se nudíš .Co takhle uklidit a nazdobit své želvušce terárium.Pokud chceš tak se dej do toho .Popis na vyzdobení terária najdeš pod nápisem.

Výzdoba stěn terária:

Želví terárium můžeš vyzdobit takhle.

(a Kup si nějaký barevný sprej a šablonu a na sklo terária to přes šablonu nastříkej.

(b Kup si nějaké vatové kuličky a větve .Na větve si nalep vatové kuličky a přilep na terárium.

(c Pokud ale máš plastové terárium tak si třeba vystřihni z papíru vánoční stromeček a z krabiček od sirek a udělej z toho dárečky a potom to nalep na terárium

(d Běž ven a natrhej si větvičky z jakéhokoliv jehličnatého stromu přines je domů a pokud máte nějaké malé baňky tak jí to nazdob dej do skleničky s vodou a dej to své želvičce vedle terária jako vánoční stromeček.

 

Úklid terária:

Když jsou vánoce tak přece nenecháš sou želvičku ve špinavým a znečištěným teráriu .Udělej jí uklid :

(a Vezmi si tři sáčky nebo menší tašky a jdi na to .Mezi tím jak budeš uklízet terárium odlož si jí do nějaké krabice třeba cestovní.                      Jdeme na to .Do prvního sáčku který jsis vzal(a) si dej misky a různé ozdoby která jsou křehká a snadno poničitelná.Do druhého sáčku nebo spíž tašky si dej špinavé piliny a Do třetího různé kusy drěva a nebo klády porostlé mechem . Všechno coo potřebuje umýt tak dej do umyvadla s vodou ale pozor nepoužívej žádné mydlící prostředky  pokud je to ale nutné nezapomeň to potom nechat alespoň 5 min v teplé vodě po pěti minutách přijď a vytáhni to všechno z vody polož někde bokem a dej tam další věci.Až to budeš mít hotové tak to všechno pořádně ještě opláchni vodou a vysuš.Pak už to můžeš dát zpět do terária .

 

Tvoje želva

Doufám , že nechceš aby tvá želva byla o vánocích smutná a špinavá pokud ji chceš mít čistou a šťastnou tak jí vykoupej až se bude lesknout (postup koupání najdete na těchto stránkách).Také nezapomeň na dáreček můžeš jí koupit jakoukoliv hračku nebo něco do terária.

 

Štědrovečerní večeře pro tvou želvu.

(a ovocný salát nakrájej si do želviččiny mističky spoustu druhů ovoce a proíchej.

(b zeleninová miska nakrájek si spoustu druhů zeleniny a udělej si to tak jako by jsi chtěla tu misku rozkouskovat na trojúhelníky jakoby do každého trojúhelníku dej jinou zeleninu.

AHOJ


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Supéééééééééééééééééééééééééééééér

(Sára Šebestová, 14. 10. 2010 17:54)

Ty máš zatím ten nejhezčí web co jsem kdy viděla.Vážně super!!!!!!!!!!!!!!Nezapomeň mrknout na můj www.kobra123.estranky.cz papa strašně krásnej web!!!!!!!

Re: Supéééééééééééééééééééééééééééééér

(anicka, 18. 10. 2010 14:52)

Sári díky moc a měj se hezky